Kontakter FEI:s företagsutbud

På FEI är vårt självklara mål att alltid sätta dig som är kund i centrum. FEI:s medarbetare har lång och omfattande erfarenhet av utbildning. Vi kan oftast leda dig på rätt väg i en satsning på kompetensutveckling. Tveka inte att kontakta oss.

Vi är en platt organisation där alla medarbetare har kundkontakter i kombination med specifika arbetsuppgifter. Det innebär att vi alltid finns till hands om du vill ha studierådgivning, du kanske har frågor om kursutbud och kursinnehåll eller vill diskutera utbildningsval och strategier för din kompetensutveckling. Om du är osäker vem du ska prata med, börja med att ta en generell kontakt så slussas du vidare. Välkommen!

Frågor & råd om företagsutbildning

08-545 137 90
info@fei.se


Magnus Rolf
Vd & marknadschef
08-545 137 90
070-860 61 52
magnus.rolf@fei.se

Johan McCarthy

Johan McCarthy
Utbildningschef
08-545 137 94
070-899 13 13
johan.mccarthy@fei.se

Stefan Carlberg

Stefan Carlberg
Operativ chef
08-545 137 90
070-775 00 65
stefan.carlberg@fei.se

Colin Knapp

Colin Knapp
Director International Collaborations
+46 8 545 137 90
+44 7454 107 942
colin.knapp@fei.se

Ulrika Eliasson

Ulrika Eliasson
Utbildningsadministratör, professionsinriktade utbildningar
08-545 137 90
ulrika.eliasson@fei.se

Anneli Zeider

Anneli Zeider
Utbildningsadministratör
08-545 137 90
anneli.zeider@fei.se

Klara Nyberg Dahlbäck

Klara Nyberg Dahlbäck
Kursområdesansvarig, professionsinriktade utbildningar
08-545 137 90
klara.nyberg.dahlback@fei.se

Emma G profil bild

Emma Gustafsson
Course Manager, International courses
08-545 137 90
emma.gustafsson@fei.se

Anna-Karin Gisslen 2

Anna-Karin Gisslén
Kursområdesansvarig, akademiska utbildningar
08-545 137 90
anna-karin.gisslen@fei.se

Victoria Ängsberg
Utbildningsadministratör, akademiska utbildningar
08-545 137 90
victoria.angsberg@fei.se

Kicki Fäldt
Utbildningsadministratör, akademiska utbildningar
08-545 137 90
kicki.faldt@fei.se

Sofie Grevelius
Utbildningsadministratör, akademiska utbildningar
08-545 137 90
sofie.grevelius@fei.se

Jonas-Jegers-B¤W-2

Jonas Jegers
Försäljningschef
08-545 137 90
0735-428651
jonas.jegers@fei.se

Fredrik-Edborg-BW-2

Fredrik Edborg
Affärsutvecklingschef
08-545 137 90
073-632 23 24
fredrik.edborg@fei.se

Birgitta P

Birgitta Pederby
Kundvård & försäljning
08-545 137 90
073-183 00 86
birgitta.pederby@fei.se

Tim Littleton

Tim Littleton
IT-ansvarig
08-545 137 99
073-392 75 10
tim.littleton@fei.se

Kamel Y

Kamel Yadaden
Onlineutbildning, Stockholm
08-545 137 90
kamel.yadaden@fei.se

Fredrik Crona
Onlineutbildning, Stockholm
08-545 137 90
fredrik.crona@fei.se

Chris Nordling
Onlineutbildning, Stockholm
08-545 137 90

Sammy Salmela
Onlineutbildning, Göteborg
031-701 82 00
sammy.salmela@fei.se

Dragana

Dragana Jovanovic
Ekonomichef
08-545 137 96
070-832 68 16
dragana.jovanovic@fei.se

+
Hur många deltagare?

Delad kunskap är dubbel kunskap. Anmäl flera deltagare - du får rabatt för varje deltagare.

Antal deltagare

+
-
Välj kursstart
Kursstarter
    Rabatter

    Vill ditt företag bli avtalskund? Kontakta oss på info@fei.se.

    Avtalsrabatt / kampanjkod

    Uträkning
    Ordinarie avgift
    0 kr
    Din avgift
    Exklusive moms.
    0 kr
    Eget företag/privatperson? Delbetala med
    FEI Studielån från 0 kr/mån
    +