Genom att besöka fei.se godkänner du vår användning av cookies i enlighet med vår cookiepolicy.

Kontakter FEI:s företagsutbud

På FEI är vårt självklara mål att alltid sätta dig som är kund i centrum. FEI:s medarbetare har lång och omfattande erfarenhet av utbildning. Vi kan oftast leda dig på rätt väg i en satsning på kompetensutveckling. Tveka inte att kontakta oss.

Vi är en platt organisation där alla medarbetare har kundkontakter i kombination med specifika arbetsuppgifter. Det innebär att vi alltid finns till hands om du vill ha studierådgivning, du kanske har frågor om kursutbud och kursinnehåll eller vill diskutera utbildningsval och strategier för din kompetensutveckling. Om du är osäker vem du ska prata med, börja med att ta en generell kontakt så slussas du vidare.
Välkommen!

Frågor & råd om företagsutbildning

010-410 59 00
info@fei.se


Magnus Rolf
Vd
010-410 59 00
070-860 61 52
magnus.rolf@fei.se

Jon Lindsmyr
Försäljningschef
010-410 59 00
+34 609 891 688
jon.lindsmyr@fei.se

Johan McCarthy
Utbildningschef
010-410 59 14
070-899 13 13
johan.mccarthy@fei.se

Stefan Carlberg
Operativ chef
010-410 59 00
070-775 00 65
stefan.carlberg@fei.se

Fredrik Edborg
Affärsområdeschef,
finans & försäkring
010-410 59 00
073-632 23 24
fredrik.edborg@fei.se

Anna Halfar
Receptionist
010-410 59 00
anna.halfar@fei.se

Anna-Karin Gisslén
Kursområdesansvarig, akademiska utbildningar
010-410 59 00
anna-karin.gisslen@fei.se

Anneli Zeider
Kursområdesansvarig, professionsinriktade utbildningar
010-410 59 00
anneli.zeider@fei.se

Birgitta Pederby
Kundvård & försäljning
010-410 59 00
073-183 00 86
birgitta.pederby@fei.se

Cassandra Johansson
Kommunikatör
010-410 59 00
072-077 77 25
cassandra.johansson@fei.se

Chris Nordling
Onlineutbildning, Stockholm
010-410 59 00
christian.nordling@fei.se

Colin Knapp

Colin Knapp
Director International Collaborations
+46 10 410 59 00
+44 7454 107 942
colin.knapp@fei.se

Dragana Jovanovic
Ekonomichef
010-410 59 08
070-832 68 16
dragana.jovanovic@fei.se

Fredrik Crona
Onlineutbildning, Stockholm
010-410 59 00
fredrik.crona@fei.se

Kamel Yadaden
Onlineutbildning, Stockholm
010-410 59 00
kamel.yadaden@fei.se

Klara Nyberg Dahlbäck

Klara Nyberg Dahlbäck
Utbildningsadministratör
010-410 59 00
klara.nyberg.dahlback@fei.se

Madelene Berg
Verksamhetsutvecklare/ Projektledning
010-410 59 00
madelene.berg@fei.se

Mikael Weimarck
Senior rådgivare
070-521 00 41 
mikael.weimarck@fei.se

Otto Lilliehöök
Course Manager, International courses
010-410 59 31
otto.lilliehook@fei.se

Rebecka Persson
Operations Manager, Spain
+34 65 540 16 50
rebecka.persson@fei.se

Sammy Salmela
Onlineutbildning, Göteborg
010-410 59 00
sammy.salmela@fei.se

Thomas Carter
Senior rådgivare
010-410 59 30
thomas.carter@fei.se

Tim Littleton
IT-chef
010-410 59 25
073-392 75 10
tim.littleton@fei.se

Timothy Pettersson
Onlineutbildning, Stockholm
010-410 59 00
timothy.pettersson@fei.se

Ulrika Eliasson
Utbildningsadministratör, akademiska utbildningar
010-410 59 00
ulrika.eliasson@fei.se

+