Genom att besöka fei.se godkänner du vår användning av cookies i enlighet med vår cookiepolicy.

Kontakter FEI:s företagsutbud

På FEI är vårt självklara mål att alltid sätta dig som är kund i centrum. FEI:s medarbetare har lång och omfattande erfarenhet av utbildning. Vi kan oftast leda dig på rätt väg i din kompetensutveckling. Tveka inte att kontakta oss!

Vi är en platt organisation där alla medarbetare har kundkontakter i kombination med specifika arbetsuppgifter. Det innebär att vi finns till hands om du vill ha rådgivning kring kursinnehåll, utbildningsval eller strategier för din kompetensutveckling. Ifall du är osäker på vem du ska kontakta kan du maila info@fei.se så ser vi till att du kommer i kontakt med rätt medarbetare.

Frågor och råd om företagsutbildning

010-410 59 00
info@fei.se

 

Stefan Carlberg
Tillförordnad vd,
Operativ chef

010-410 59 00
070-775 00 65
stefan.carlberg@fei.se

Johan McCarthy
Tillförordnad vice vd,
Utbildningschef
010-410 59 14
070-899 13 13
johan.mccarthy@fei.se

Mikael Weimarck
Director of Business Development &
Academic Director
010-410 59 00
070-521 00 41
mikael.weimarck@fei.se

Katarina Ladenfors
Chefsjurist
010-410 59 00
073-342 35 25
katarina.ladenfors@marlaw.se

Dragana Jovanovic
Ekonomichef
010-410 59 08
070-832 68 16
dragana.jovanovic@fei.se

Jon Lindsmyr
Försäljningschef
010-410 59 37
+34 609 891 688
jon.lindsmyr@fei.se

Birgitta Pederby
Kundvård & försäljning
010-410 59 05
073-183 00 86
birgitta.pederby@fei.se

Patrik Lidén
Kundvård & försäljning
010-410 59 04
patrik.liden@fei.se

Emilija Zappia
Marknadskommunikatör
010-410 59 32
072-070 63 10
emilija.zappia@fei.se

Victoria Lidefelt
Ansvarig kundrelationer
070-734 09 01
victoria.lidefelt@fei.se

Anna-Karin Gisslén
Kursområdesansvarig, akademiska utbildningar
010-410 59 03
anna-karin.gisslen@fei.se

Anneli Zeider
Kursområdesansvarig, professionsinriktade utbildningar
010-410 59 33
anneli.zeider@fei.se

Camilla Sjöström
Receptionist
010-410 59 00
camilla.sjostrom@fei.se

Ulrika Nyman
Utbildningsadministratör, akademiska utbildningar
010-410 59 26
ulrika.nyman@fei.se

Thomas Carter
Senior rådgivare
010-410 59 30
thomas.carter@fei.se

Otto Lilliehöök
Course Manager, International Courses
010-410 59 31
otto.lilliehook@fei.se

Rebecka Persson
Link Manager,
International Courses &
Operations Manager, Spain
010 410 5936
+34 65 540 16 50
rebecka.persson@fei.se

Colin Knapp
Director International Collaborations &
Senior Lecturer

+46 10 410 59 00
+44 7454 107 942
colin.knapp@fei.se

Tim Littleton
IT-chef
010-410 59 25
073-392 75 10
tim.littleton@fei.se

Sammy Salmela
Onlineutbildning, Göteborg
010-410 59 22
sammy.salmela@fei.se

Kamel Yadaden
Onlineutbildning, Stockholm
010-410 59 16
kamel.yadaden@fei.se

Fredrik Crona
Onlineutbildning, Stockholm
010-410 59 10
fredrik.crona@fei.se

Timothy Pettersson
Onlineutbildning, Stockholm
010-410 59 35
timothy.pettersson@fei.se

Jennifer Christoffersson
Onlineutbildning, Stockholm
010-410 59 27
073-057 93 76
jennifer.christoffersson@fei.se

+