Kontakter FEI:s företagsutbud

På FEI är vårt självklara mål att alltid sätta dig som är kund i centrum. FEI:s medarbetare har lång och omfattande erfarenhet av utbildning. Vi kan oftast leda dig på rätt väg i en satsning på kompetensutveckling. Tveka inte att kontakta oss.

Vi är en platt organisation där alla medarbetare har kundkontakter i kombination med specifika arbetsuppgifter. Det innebär att vi alltid finns till hands om du vill ha studierådgivning, du kanske har frågor om kursutbud och kursinnehåll eller vill diskutera utbildningsval och strategier för din kompetensutveckling. Om du är osäker vem du ska prata med, börja med att ta en generell kontakt så slussas du vidare.
Välkommen!

Frågor & råd om företagsutbildning

010-410 59 00
info@fei.se


Magnus Rolf
Vd & marknadschef
010-410 59 00
070-860 61 52
magnus.rolf@fei.se

Johan McCarthy
Utbildningschef
010-410 59 14
070-899 13 13
johan.mccarthy@fei.se

Stefan Carlberg
Operativ chef
010-410 59 00
070-775 00 65
stefan.carlberg@fei.se

Anna Fahlgård Lahache
Course Manager, International courses
010-410 59 00
anna.fahlgard@fei.se

Anna-Karin Gisslén
Kursområdesansvarig, akademiska utbildningar
010-410 59 00
anna-karin.gisslen@fei.se

Anneli Zeider
Utbildningsadministratör
010-410 59 00
anneli.zeider@fei.se

Birgitta Pederby
Kundvård & försäljning
010-410 59 00
073-183 00 86
birgitta.pederby@fei.se

Chris Nordling
Onlineutbildning, Stockholm
010-410 59 00
christian.nordling@fei.se

Colin Knapp

Colin Knapp
Director International Collaborations
+46 10 410 59 00
+44 7454 107 942
colin.knapp@fei.se

Dragana Jovanovic
Ekonomichef
010-410 59 08
070-832 68 16
dragana.jovanovic@fei.se

Fredrik Crona
Onlineutbildning, Stockholm
010-410 59 00
fredrik.crona@fei.se

Fredrik Edborg
Affärsutvecklingschef
010-410 59 00
073-632 23 24
fredrik.edborg@fei.se

Jonas Jegers
Försäljningschef
010-410 59 00
0735-428651
jonas.jegers@fei.se

Kamel Yadaden
Onlineutbildning, Stockholm
010-410 59 00
kamel.yadaden@fei.se

Kicki Fäldt
Utbildningsadministratör, akademiska utbildningar
010-410 59 00
kicki.faldt@fei.se

Klara Nyberg Dahlbäck

Klara Nyberg Dahlbäck
Kursområdesansvarig, professionsinriktade utbildningar
010-410 59 00
klara.nyberg.dahlback@fei.se

Madelene Berg
Verksamhetsutvecklare / Projektledning
010-410 59 00
madelene.berg@fei.se

Sammy Salmela
Onlineutbildning, Göteborg
010-410 59 00
sammy.salmela@fei.se

Sofie Grevelius
Utbildningsadministratör, akademiska utbildningar
010-410 59 00
sofie.grevelius@fei.se

Tim Littleton
IT-ansvarig
010-410 59 25
073-392 75 10
tim.littleton@fei.se

Ulrika Eliasson

Ulrika Eliasson
Utbildningsadministratör, professionsinriktade utbildningar
010-410 59 00
ulrika.eliasson@fei.se

Victoria Ängsberg
Utbildningsadministratör, akademiska utbildningar
010-410 59 00
victoria.angsberg@fei.se

+
Hur många deltagare?

Delad kunskap är dubbel kunskap. Anmäl flera deltagare - du får rabatt för varje deltagare.

Antal deltagare

+
-
Välj kursstart
Kursstarter
    Rabatter

    Vill ditt företag bli avtalskund? Kontakta oss på info@fei.se.

    Avtalsrabatt / kampanjkod

    Uträkning
    Ordinarie avgift
    0 kr
    Din avgift
    Exklusive moms.
    0 kr
    Eget företag/privatperson? Delbetala med
    FEI Studielån från 0 kr/mån
    +