Genom att besöka fei.se godkänner du vår användning av cookies i enlighet med vår cookiepolicy.

Kontakter FEI:s YH-utbud

Frågor och råd om YH-utbildning

Ifall du är osäker på vem du ska kontakta kan du maila yh@fei.se så ser vi till att du kommer i kontakt med rätt person.

Välkommen!


Azadeh Lind
Affärsområdeschef YH
070-710 29 69
azadeh.lind@fei.se

Andreas Degerfeldt
Utbildningsledare,

Försäkringsrådgivare
010-410 59 02
andreas.degerfeldt@fei.se

Linda Frisell
Utbildningskoordinator
010-410 59 11
yh@fei.se


Anders Torén
Utbildningsledare,
Betongingenjör, Projektinköpare/
Entreprenadingenjör, Energiingenjör

010-410 59 15
anders.toren@fei.se


Wania Forsman
Utbildningsledare,
Account Manager,
Event Manager
wania.forsman@fei.se


Fredrik Önrup
Utbildningsledare,
Food & Beverage Manager
010-410 59 12
fredrik.onrup@fei.se



Svante Ingler
Utbildningsledare,
Kvalificerad Inköpare
010-410 59 47
svante.ingler@fei.se


Maud Larsson

Maud Larsson
Utbildning Göteborg
010-410 59 20
maud.larsson@fei.se


Bo Sundmark
Utbildningsledare,
Redovisningskonsult
Senior rådgivare
070-544 63 26
bo.sundmark@fei.se


Lars Alvesson
Lars Alvesson
Senior rådgivare
010-410 59 00
lars.alvesson@fei.se

 

+