Genom att besöka fei.se godkänner du vår användning av cookies i enlighet med vår cookiepolicy.

Kontakter FEI:s YH-utbud

Frågor och råd om YH-utbildning

Vi finns alltid till hands om du vill ha studierådgivning. Ifall du är osäker på vem du ska kontakta kan du gärna maila yh@fei.se så ser vi till att du kommer i kontakt med rätt person. Välkommen!


Anders Torén
Utbildningsledare,
Betongingenjör, Projektinköpare/
Entreprenadingenjör

010-410 59 15
anders.toren@fei.se

Elin Frösell
Utbildningsledare,
Redovisningskonsult,
Energiingenjör

010-410 59 29
elin.frosell@fei.se

Elvina Gusénow
Utbildningsledare,
Account Manager &
Event Manager
010-410 59 34
elvina.gusenow@fei.se

Karin Sandin
Utbildningsledare,

Food & Beverage Manager
010-410 59 44
karin.sandin@fei.se

Marie Bengtsson
Utbildningsledare,
Försäkringsrådgivare

010-410 59 17
marie.bengtsson@fei.se

Svante Ingler
Utbildningsledare,
Kvalificerad Inköpare
010-410 59 47
svante.ingler@fei.se

Aicha Lagerqvist
Karriärvägledare
010–410 59 23
aicha.lagerqvist@fei.se

Emmie Burman
Administratör
010-410 59 09
yh@fei.se

Wilma Sagerholm
Administratör
010-410 59 11
yh@fei.se

Andreas Degerfeldt
Kvalitets- och utvecklingsansvarig

010-410 59 02
andreas.degerfeldt@fei.se

Linda Frisell
Utbildningscontroller
010-410 59 43
yh@fei.se

Pernilla Bylund
010-410 59 20
pernilla.bylund@fei.se

Lotta Jansson
Sälj- och kundansvarig
010-410 59 13
charlotte.jansson@fei.se

Annis Tilling
Sälj- och kundansvarig
010–410 59 45
annis.tilling@fei.se

Azadeh Lind
Affärsområdeschef,
offentliga utbildningar
010–410 59 07
azadeh.lind@fei.se

 

+