Genom att besöka fei.se godkänner du vår användning av cookies i enlighet med vår cookiepolicy.

Kontakter FEI:s YH-utbud

Frågor och råd om YH-utbildning

Vi finns alltid till hands om du vill ha studierådgivning. Ifall du är osäker på vem du ska kontakta kan du gärna maila yh@fei.se så ser vi till att du kommer i kontakt med rätt person. Välkommen!


Azadeh Lind
Affärsområdeschef YH
010–410 59 07
azadeh.lind@fei.se

Linda Frisell
Utbildningskoordinator
010-410 59 11
yh@fei.se

Andreas Degerfeldt
Utbildningsledare,

Försäkringsrådgivare
010-410 59 02
andreas.degerfeldt@fei.se


Anders Torén
Utbildningsledare,
Betongingenjör, Projektinköpare/
Entreprenadingenjör, Energiingenjör

010-410 59 15
anders.toren@fei.se

Utbildningsledare,
Account Manager,
Event Manager
010–410 59 00
yh@fei.se


Svante Ingler
Utbildningsledare,
Kvalificerad Inköpare
010-410 59 47
svante.ingler@fei.se



Pernilla Bylund
Utbildningsledare,

Food & Beverage Manager
010-410 59 20
pernilla.bylund@fei.se



Bo Sundmark
Senior rådgivare
070-544 63 26
bo.sundmark@fei.se


Maud Larsson

Maud Larsson
Utbildning Göteborg
010-410 59 00
maud.larsson@fei.se


Lars Alvesson

Lars Alvesson
Senior rådgivare
010-410 59 00
lars.alvesson@fei.se

 

+